Tulejowanie cylindrów i tuleje

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie regeneracji i tulejowania cylindrów, w szczególności tulejowania cylindrów 2T oraz cylindrów 4T.

Regenerujemy cylindry do silników motocyklowych. Tulejujemy cylindry do silników dwusuwowych oraz do silników czterosuwowych. Regenerujemy również silniki do łodzi, skuterów wodnych i skuterów śnieżnych.

Wykonujemy tuleje do silników 2T i 4T.

Stosujemy żeliwo z chromem, molibdenem i grafitem  produkowane przez odlewnie Mahle.

Tuleje wykonujemy na maszynach CNC, co gwarantuje ich powtarzalność, w przypadku cylindrów motocyklowych – dokładne odwzorowanie okien, a także dokładne dopasowanie tulei dla sprzętów budowlanych i maszyn rolniczych

Ponieważ produkujemy tuleje do cylindrów 2T oraz tuleje do cylindrów 4T mamy bardzo krótkie czasy realizacji usługi tulejowania cylindrów, nieporównywalnie krótsze niż inne zakłady i znacznie niższe ceny. Wykonujemy tuleje standardowe, jak również nietypowe dostosowane do potrzeb Klienta.

tuleje do silników, tulejowanie cylindra, naprawa cylindra, dorobienie tulei, tuleje mahle, wymiana tulei, tuleja nikasil, naprawa silników do łodzi, naprawa silników do skuterów wodnych, naprawa silników do skuterów śnieżnych, tulejowanie cylindrów do silników do łodzi, tulejowanie cylindrów silników do skuterów wodnych, tulejowanie cylindrów silników do skuterów śnieżnych, tulejowanie KTM, tulejowanie SUZUKI, tulejowanie husqvarna, tulejowanie cylindra aprilla, tulejowanie cylindra honda, tulejowanie cylindra honda nsr, regeneracja cylindrów